O nas

Jeden z liderów w branży OZE w Polsce

Uzyskaliśmy pozycję jednego z wiodących deweloperów i generalnych wykonawców wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych na polskim rynku. Wszystkie prace projektowe oraz roboty budowlane realizujemy wyłącznie własnymi pracownikami oraz zasobami sprzętowymi, co pozwala nam zachować 100% niezależność i terminowość.

Jesteśmy pionierami w dziedzinie projektowania i realizacji elektrowni słonecznych w Polsce. Ugruntowaliśmy swoją przewagę nad konkurencją poprzez zdobyte doświadczenie oraz przyjęty model biznesowy, który zakłada pełną niezależność operacyjną w całym cyklu rozwoju projektów, jak również realizacji inwestycji budowlanych.

Zainwestowaliśmy w zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów i specjalistów. Ich umiejętności i posiadane uprawnienia branżowe są dziś gwarancją, że usługa realizowana jest zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa energetycznego i budowlanego, normami bezpieczeństwa oraz normami jakościowymi określonymi przez producenta.

Nasze portfolio

„Wierzymy, że wszystko jest możliwe, gdy masz do dyspozycji odpowiedni zespół ludzi”

CEO Anna Zagrajek

Jesteśmy grupą wykwalifikowanych ekspertów i specjalistów, której priorytetem jest wykorzystanie lokalnie dostępnych zasobów energetycznych oraz rozwój nowoczesnych, niskoemisyjnych technologii. Profesjonalne zespoły inżynierów i ekip budowlanych zapewniają kompleksową obsługę w zakresie projektowania i realizacji wielkopowierzchniowych elektrowni fotowoltaicznych na terenie całego kraju.

Solidne portfolio oparte na wieloletnim doświadczeniu i zadowoleniu klientów przyczynia się do dynamicznego rozwoju firmy, która w ostatnich latach stała się jednym z liderów na rynku wielkopowierzchniowych instalacji fotowoltaicznych w Polsce.

Nasza praca

Naszą specjalnością są usługi w obszarze energetyki odnawialnej, przede wszystkim w zakresie elektrowni słonecznych (fotowoltaicznych). Stawiamy sobie jeden cel – każdy z klientów, partnerów czy inwestorów musi być zadowolony z naszych usług.

Oferujemy wsparcie, wiedzę, doświadczenie i strategiczne doradztwo w każdej fazie realizacji inwestycji oraz funkcjonowania farm fotowoltaicznych wraz z towarzyszącymi im przedsięwzięciami.

Nasz zespół

ALSEVA to ludzie. Jest nas już ponad 90 osób. Tworzymy zgrany zespół specjalistów, inżynierów i ekspertów w dziedzinie technologii energetycznych, elektrotechniki czy odnawialnych źródeł energii. Kochamy to, co robimy. Podchodzimy do swojej pracy z pasją i wiemy, że jesteśmy w tym dobrzy.

Nasza misja

Stawiając na dynamiczny rozwój firmy jesteśmy tutaj, aby inicjować zieloną transformację.

Naszą misją jest tworzenie fundamentów efektywnej, bezpiecznej, czystej i innowacyjnej energetyki w oparciu o odpowiednie technologie. Tworzymy i dostarczamy rozwiązania, które odpowiadają potrzebom naszych klientów i przynoszą oczekiwane przez nich rezultaty biznesowe.

Nasza wiarygodność

Jesteśmy rzetelnym i godnym zaufania partnerem biznesowym. Potwierdzeniem tego są liczne nagrody i certyfikaty, jakie zdobywamy od początku naszej działalności, m.in. Gepardy Biznesu 2020, Medal Europejski, Brylant Polskiej Gospodarki 2022, laureat Diamentów Forbesa 2022, Certyfikat Instytutu Energii Odnawialnej, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej i inne. Jesteśmy członkiem Klastra Wodorowego, Ambasadorem Polskiej Gospodarki w kategorii „Najwyższa jakość”, należymy do Polskiej Izby Magazynowania Energii i Elektromobilności, Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej i Business Centre Club.