O nas

Jeden z liderów w branży OZE w Polsce

Uzyskaliśmy pozycję jednego z wiodących deweloperów i generalnych wykonawców wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych na polskim rynku. Specjalizujemy się w odnawialnych źródłach energii oraz w szeroko rozumianej energetyce zawodowej związanej z integracją OZE z siecią elektroenergetyczną. Wszystkie prace projektowe oraz roboty budowlane realizujemy wyłącznie własnymi pracownikami oraz zasobami sprzętowymi, co pozwala nam zachować 100% niezależność i terminowość.

Jesteśmy pionierami w dziedzinie projektowania i realizacji instalacji OZE w Polsce. Ugruntowaliśmy swoją przewagę nad konkurencją poprzez zdobyte doświadczenie oraz przyjęty model biznesowy, który zakłada pełną niezależność operacyjną w całym cyklu rozwoju projektów, jak również realizacji inwestycji budowlanych.

Zainwestowaliśmy w zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów i specjalistów. Ich umiejętności i posiadane uprawnienia branżowe są dziś gwarancją, że usługa realizowana jest zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa energetycznego i budowlanego, normami bezpieczeństwa oraz normami jakościowymi określonymi przez producenta.

Nasze portfolio

„Wierzymy, że wszystko jest możliwe, gdy masz do dyspozycji odpowiedni zespół ludzi”

Anna Zagrajek, Członkini Rady Nadzorczej

Jesteśmy grupą wykwalifikowanych ekspertów i specjalistów, której priorytetem jest wykorzystanie lokalnie dostępnych zasobów energetycznych oraz rozwój nowoczesnych, niskoemisyjnych technologii. Profesjonalne zespoły inżynierów i ekip budowlanych zapewniają kompleksową obsługę w zakresie projektowania i realizacji instalacji czerpiących energię z odnawialnych źródeł na terenie całego kraju.

Solidne portfolio oparte na wieloletnim doświadczeniu i zadowoleniu klientów przyczynia się do dynamicznego rozwoju firmy, która w ostatnich latach stała się jednym z liderów na rynku OZE w Polsce.

Nasza praca

Naszą specjalnością są usługi w obszarze energetyki odnawialnej oraz energetyki zawodowej. Stawiamy sobie jeden cel – każdy z klientów, partnerów czy inwestorów musi być zadowolony z naszych usług.

Oferujemy wsparcie, wiedzę, doświadczenie i strategiczne doradztwo w każdej fazie realizacji inwestycji oraz funkcjonowania instalacji OZE wraz z towarzyszącymi im przedsięwzięciami.

Nasz zespół

ALSEVA to ludzie. Jest nas już ponad 150 osób. Tworzymy zgrany zespół specjalistów, inżynierów i ekspertów w dziedzinie technologii energetycznych, elektrotechniki czy odnawialnych źródeł energii. Kochamy to, co robimy. Podchodzimy do swojej pracy z pasją i wiemy, że jesteśmy w tym dobrzy.

Nasza misja

Stawiając na dynamiczny rozwój firmy jesteśmy tutaj, aby inicjować zieloną transformację.

Naszą misją jest tworzenie fundamentów efektywnej, bezpiecznej, czystej i innowacyjnej energetyki w oparciu o odpowiednie technologie. Tworzymy i dostarczamy rozwiązania, które odpowiadają potrzebom naszych klientów i przynoszą oczekiwane przez nich rezultaty biznesowe.

Nasza wiarygodność

Jesteśmy rzetelnym i godnym zaufania partnerem biznesowym. Potwierdzeniem tego są liczne nagrody i certyfikaty, jakie zdobywamy od początku naszej działalności, m.in. Lider Transformacji Energetycznej 2023, Gepardy Biznesu 2020, Medal Europejski, Brylant Polskiej Gospodarki 2022, laureat Diamentów Forbesa 2022, Certyfikat Instytutu Energii Odnawialnej, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej i inne. Jesteśmy członkiem Klastra Wodorowego, Ambasadorem Polskiej Gospodarki w kategorii „Najwyższa jakość”, należymy do Polskiej Izby Magazynowania Energii i Elektromobilności, Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej, Polskiego Stowarzyszenia Magazynów Energii, Polskiego Stowarzyszenia Fotowoltaiki i Business Centre Club.