W Konkursie nagradzane są najdynamiczniej rozwijające się firmy, które w okresie ostatnich dwóch lat zanotowały wzrost rynkowy o ponad 20 proc. Wśród laureatów znalazła się również ALSEVA, która od wielu lat zapewnia Wam jak najdogodniejsze warunki w czerpaniu korzyści z farm fotowoltaicznych i technologii wykorzystywanych w OZE.

Organizatorami Konkursu „Gepardy Biznesu” są Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma”, Klub Gepardów Biznesu oraz ULAN Sp. z o.o. Co edycję (a odbyło się ich już 15) wybierają oni najbardziej perspektywiczne firmy na polskim rynku z różnych branż.

Za dynamiczny rozwój wyróżniona została również nasza firma ALSEVA, która jest generalnym wykonawcą wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych. Co więcej, nie tylko budujemy instalacje, ale też projektujemy je i serwisujemy. Działamy również w obszarze nowoczesnych technologii oraz wspierania działania instalacji OZE przez tworzenie:

  • Magazynów energii, dzięki którym jesteśmy w stanie gromadzić nadwyżki energii i dajemy szansę na wykorzystywanie ich w odpowiednim momencie przez inwestorów
  • Korporacyjne umowy PPA, dzięki którym chronimy ekonomiczne interesy przedsiębiorców, oferując im stałe ceny energii i zabezpieczenie przed podwyżkami energii.

– To wyróżnienie jest kolejnym dowodem na to, że ALSEVA rozwija się w imię budowania w Polsce świadomości korzyści płynących z odnawialnych źródeł energii. Takie nagrody motywują nas do dalszej pracy, rozszerzania portfolio i doskonalenia usług, które ułatwią życie nam wszystkim – powiedziała Anna Zagrajek, Prezes Zarządu.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *