Business Centre Club to ekskluzywny klub biznesu dla przedsiębiorców. Do tego grona należą przedstawiciele wszystkich branż, a także międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe, uczelnie czy najwięksi polscy producenci.

Żeby stać się członkiem Business Centre Club, firma musi reprezentować wysokie normy etyczne, przestrzegać zasad kodeksu kupieckiego i działać zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu. Celem BCC jest obrona interesów polskich przedsiębiorców i tworzenie sprawiedliwego prawa. Organizacje zrzeszone w BCC zatrudniają ponad 400 tys. pracowników, a ich siedziby rozlokowane są w blisko 250 miastach.

Poza tym BCC promuje i nagradza firmy, które wyróżniają się w swojej działalności wyjątkową postawą etyczną i sporym oddziaływaniem na rozwój polskiej gospodarki. Wśród nich należy ALSEVA, która od ponad 10 lat wprowadza w Polsce „zieloną transformację energetyczną”. Nasza firma przez budowę wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych pomaga uzyskiwać energię OZE, minimalizując przy tym szkodliwość wynikającą z wykorzystywania paliw kopalnych.

ALSEVA dotychczas została nagrodzona przez BCC tytułem „Ambasadora Polskiej Gospodarki” oraz Medalem Europejskim, co stawia nas w gronie najbardziej perspektywicznych firm w Polsce. Tym samym możemy mocniej promować nasze działania i propagować w kraju ideę zielonej energii, która ma służyć nam wszystkim.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *