ALSEVA została nagrodzona za generalne wykonawstwo wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych. W uzasadnieniu wyróżnienia podkreślono, że naszą firmę cechują „wyroby i usługi, które swoim standardem nie odbiegają od poziomu europejskiego”.

Medal Europejski to przedsięwzięcie organizowane przez Business Centre Club. Honorowy patronat nad inicjatywną objął Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny w Brukseli.

Wyróżnienie jest niekomercyjnym ogólnopolskim projektem promującym ideę Unii Europejskiej w środowisku przedsiębiorców. Medal mogą otrzymać tylko te firmy, które pełnią usługi na najwyższym poziomie. W tym roku odbyła się już 32. edycja projektu.

Celem nagrody jest uświadomienie konsumentów w Polsce i Unii Europejskiej o przykładach dobrej jakości oraz promocja metod jej osiągania. Przedsięwzięcie ma też zainteresować firmy wielomilionowym rynkiem UE.

Alseva od lat świadczy profesjonalne usługi w zakresie doradztwa, projektowania, budowy (EPC) i serwisowania wielkopowierzchniowych farm PV. Wybudowaliśmy dotychczas farmy o łącznej mocy ponad 200 MW, a w planach są kolejne ambitne projekty, jak choćby dokończenie budowy elektrowni słonecznej w Rzezawie (woj. małopolskie) o mocy 60 MW, która będzie jedną z największych farm PV w Polsce.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *