Zaledwie pięciu przedsiębiorców z Małopolski znalazło się w gronie Ambasadorów Polskiej Gospodarki. Nagrodę otrzymała też Alseva, która została wyróżniona w kategorii „Najwyższa Jakość”.

Nagrody przyznawane są przez Business Centre Club. Wyróżnienia trafiają do firm i ludzi osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych. Projekt ma na celu promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych. To też dobry powód do zacieśniania współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski, polskiej gospodarki, kultury i inicjatyw społecznych.  

W kategorii „Najwyższa Jakość” nagradzane są firmy, które wyróżniają się na swoim rynku wysokimi standardami w działalności biznesowej oraz jakościowymi standardami branżowymi.

ALSEVA od lat dostarcza klientom profesjonalne usługi w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego. Wychodząc naprzeciw zmianom technologicznym i środowiskowym, staramy się proponować innowacyjne rozwiązania poprzez doradztwo czy budowę nowoczesnych farm fotowoltaicznych.

– Jest nam niezmiernie miło, że Alseva została zauważona jako firma wyróżniająca się wysokimi standardami w działalności biznesowej. Wierzymy, że ta nagroda w jeszcze wyższym stopniu uwiarygodni Alsevę jako godnego zaufania partnera zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym – mówi Anna Zagrajek, prezes ALSEVA.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *