Na pewno przez Twoją głowę przemknęła myśl, jak skutecznie zacząć swoją przygodę zawodową. A co powiesz na staż dla studentów w branży energetycznej i współpracę z ALSEVA – wiodącym deweloperem  i generalnym wykonawcą wielkopowierzchniowych inwestycji OZE z Krakowa? Brzmi ciekawie? Czytaj dalej!

Nasz program stażowy dla studentów to kuźnia przyszłych talentów. Szukamy studentów takich kierunków jak: elektrotechnika, energetyka, ekoenergetyka, OZE, EŹE, geodezja, geoinformatyka, planowanie przestrzenne. Ambitnych, otwartych, chcących razem z nami tworzyć „zieloną transformację energetyczną”.

Staż dla studentów w ALSEVA. Co robimy?

ALSEVA zajmuje się projektowaniem, budową i serwisowaniem wielkopowierzchniowych farm PV w całej Polsce. Przygotowujemy cały proces od A do Z, własnym sprzętem i zespołami wykonawczymi. Budujemy teraz jedną z największych farm PV w Polsce (o mocy 60 MW) w gminie Rzezawa. Na pewno przydasz się nam przy pracy, przy okazji sporo się ucząc i dając sobie szanse na zatrudnienie.

Staż dla studentów w energetyce OZE. Czego oczekujemy?

  • otwartej głowy
  • chęci do pracy
  • troski o naszą planetę
  • potencjału: najlepszych stażystów zatrudnimy

Ciekawa propozycja? Nie zastanawiaj się tylko zgłoś się do nas, wysyłając CV na adres: biuro@alseva.pl i zaznaczając, że chodzi o staż. Widzimy się na rozmowie!

Wyślij nam CV na adres biuro@alseva.pl

0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *