Farmy wiatrowe

Farmy wiatrowe

Nasza współpraca z SUNLY, który jest wiodącą spółką i inwestorem branżowym działającym w obrębie krajów bałtyckich inwestującym w projekty OZE, umożliwia nam rozszerzenie możliwości pozyskiwania energii odnawialnej o energię z wiatru.

Numer 1

Wykwalifikowany zespół

Wsparcie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem pozwala nam pozytywnie patrzeć w przyszłość w kwestii rozwoju swoich własnych projektów wiatrowych w Polsce i regionie.

Wykonujemy kompleksowe prace projektowe dla turbin wiatrowych: od wyboru właściwych lokalizacji i uzyskania wszystkich wymaganych pozwoleń do nadzoru inwestorskiego.

Biorąc pod uwagę nasze cele, aktywnie poszukujemy lokalizacji, w których moglibyśmy rozwinąć nasze realizacje. Chętnie zapoznamy się też z projektami elektrowni wiatrowych w różnych fazach dewelopmentu.

Chcesz wydzierżawić grunt i zagwarantować sobie zysk na lata? Sprawdź.
Numer 2

Doświadczenie i możliwości przy budowie farm wiatrowych

Posiadamy znaczne zaplecze merytoryczne oraz możliwości w zakresie budowania farm wiatrowych. Jako doświadczony producent energii odnawialnych jesteśmy na bieżąco z trendami na rynku.

Mamy świadomość korzystnych skutków z zastosowania energii wiatrowej. Innowacyjność i kreatywność naszych specjalistów umożliwia nam profesjonalne podejście do tematu oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii.

Chcesz się skontaktować? Zrobisz to tutaj.