oferta

Dzierżawa gruntów pod farmy fotowoltaiczne

Poszukujemy terenów do odpłatnej dzierżawy pod lokalizację farm fotowoltaicznych

Zgłoś swój grunt pod dzierżawę

Szukamy gruntu pod fotowoltaikę! Jesteśmy zainteresowani każdym terenem o powierzchni od 1 ha do 1000 ha i więcej. Po zgłoszeniu działki do weryfikacji wykonujemy analizę lokalizacyjną i techniczno-formalną. W przypadku pozytywnej oceny nieruchomości kontaktujemy się z Państwem, przedstawiamy ofertę i w razie potrzeby nasz przedstawiciel regionalny odwiedza Państwa, aby omówić szczegóły współpracy. Dzierżawa gruntów pod panele fotowoltaiczne nigdy nie była łatwiejsza!

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza.

Kontakt do działu dzierżawy

+48 798 637 224
12 421 03 33

biuro@alseva.pl

Formularz

  Twoje korzyści z dzierżawy działki pod farmę fotowoltaiczną:

  • konkurencyjny czynsz dzierżawczy,
  • coroczna waloryzacja czynszu płynącego z dzierżawy pola na fotowoltaikę,
  • wynagrodzenie już od dnia podpisania umowy,
  • zabezpieczanie zobowiązań podatkowych,
  • gwarancja długotrwałego zysku płynącego z dzierżawy gruntów pod panele fotowoltaiczne,
  • przywrócenie gruntu do stanu poprzedniego po zakończeniu inwestycji,
  • bezpieczna umowa ze stabilnym wytwórcą energii z OZE,
  • korzystne warunki i przejrzysta umowa dzierżawy gruntu pod farmę fotowoltaiczną.

  Kalkulator zysku z dzierżawy

  Dlaczego pozwalamy zarabiać na gruncie bez wysiłku?

  Grupa Alseva to jedna z nielicznych firm w Polsce, która pozyskuje grunty pod fotowoltaikę oraz farmy wiatrowe wyłącznie na potrzeby własnych realizacji. Lata spędzone na poszukiwaniu odpowiednich działek zaprocentowały doświadczeniem, które przekuwamy w sukcesy.

  Dla każdej dzierżawionej lokalizacji samodzielnie wykonujemy kompleksową obsługę całego procesu tworzenia elektrowni fotowoltaicznych: począwszy od przeprowadzenia procedur administracyjnych i pozyskania wymaganych prawem decyzji, poprzez uzyskanie pozwolenia na budowę, aż po budowę na wynajmowanej działce, uruchomienie i serwis farmy fotowoltaicznej w całym okresie jej funkcjonowania. Jesteśmy związani z dzierżawionym gruntem.

  Utrzymujemy stałą kontrolę nie tylko nad instalacją PV – dbamy również o bezpieczeństwo obiektu oraz utrzymanie zieleni na wydzierżawionym pod farmy fotowoltaiczne gruncie rolnym.

  Jesteśmy partnerem biznesowym, na którym możesz polegać – wywiązujemy się z warunków umowy bez zastrzeżeń. Zdobyliśmy zaufanie kilkuset właścicieli gruntów, a ich opinie o owocnej współpracy umacniają naszą pozycję na rynku. Jeśli jesteś zainteresowany i chciałbyś wynająć swoją ziemię pod farmę fotowoltaiczną, nie czekaj, skontaktuj się z nami!

  Dlaczego warto podpisać umowę właśnie z Nami?

  Szukamy gruntu pod fotowoltaikę oraz farmy wiatrowe! Jesteśmy zainteresowani każdym terenem o powierzchni od 1 ha do 1000 ha i więcej. Po zgłoszeniu działki do weryfikacji wykonujemy analizę lokalizacyjną i techniczno-formalną. W przypadku pozytywnej oceny nieruchomości skontaktujemy się z Państwem, przedstawimy ofertę i w razie potrzeby nasz przedstawiciel regionalny odwiedzi Państwa, aby omówić szczegóły współpracy. Dzierżawa gruntów pod panele fotowoltaiczne oraz farmy wiatrowe nigdy nie była łatwiejsza!

  Pod względem czynszu dzierżawy ziemi pod panele słoneczne nie różnimy się od standardów, jakie obowiązują na rynku. Oferujemy atrakcyjny, gwarantowany i waloryzowany czynsz przez okres od 25 do 29 lat. Zawsze indywidualnie oceniamy daną lokalizację i staramy się zaproponować jak najkorzystniejszą ofertę dzierżawy ziemi pod panele fotowoltaiczne. Naszą ofertę wyróżnia unikatowy pakiet gwarancji oraz dodatkowych benefitów finansowych, które otrzymuje każdy Wydzierżawiający. W ten sposób dzielimy się sukcesem projektu, dzieląc się zyskami z naszymi partnerami.

  Jeśli masz zamiar zdecydować się na wynajem działki pod panele fotowoltaiczne, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Realizowane przez nas projekty są prowadzone wyłącznie przez naszych pracowników i na podstawie naszych własnych zasobów technicznych. Na etapie pozyskiwania gruntów działamy bez pośredników, unikając w ten sposób niedomówień, a także obietnic, które są oderwane od realiów wykonalności. Wszystkie etapy budowy wykonujemy sami, bez podwykonawców. Taki model prowadzenia projektu pozwala nam elastycznie planować harmonogram prac, dostosowując go do ustaleń z Wydzierżawiającym.

  Pracujemy, aby sprostać oczekiwaniom i wywiązać się z obowiązków wobec Wydzierżawiających. Utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami, odpowiadamy na pytania i informujemy o statusie prowadzenia projektu farmy fotowoltaicznej. Otrzymujemy pozytywne opinie, świadczące, że to, co robimy oraz jak to robimy, jest doceniane przez właścicieli gruntów. Niemniej jednak cały czas sprawdzamy, co możemy zrobić inaczej. Cenimy sobie informację zwrotną od naszych klientów, dzięki której doskonalimy naszą współpracę.

  Co zyskam, wynajmując grunt pod fotowoltaikę?

  Ile płacą za dzierżawę ziemi pod fotowoltaikę? Jak wygląda umowa dzierżawy gruntu rolnego i jaka jest wymagana klasa ziemi? Czy ja sam poniosę jakieś koszty? To jedne z pytań, które często zadaje się przy tego typu inwestycjach. Zacznijmy od tego, że w tym przypadku nie istnieje coś takiego jak cena dzierżawy gruntu. Ty nic nie płacisz, wszystkimi związanymi z użytkowaniem terenu opłatami zajmujemy się my, nie musisz więc przejmować się podatkiem od wynajmu.

  Umowa dzierżawy gruntu pod farmę fotowoltaiczną jest przejrzysta i w pełni bezpieczna, a zawiera się ją na okres od 25 do 29 lat. To my ponosimy wszystkie koszty związane z użytkowaniem działki. Zajmujemy się także stroną prawną inwestycji. Kwota, którą otrzymasz za wynajem pola pod panele fotowoltaiczne, różni się oczywiście w zależności od wielkości dzierżawionej działki. Zysk można z łatwością obliczyć za pomocą umieszczonego na naszej stronie kalkulatora. Pamiętaj, że dzierżawa ziemi nic nie kosztuje!

  Cała prawda o farmach fotowoltaicznych dzierżawionych na Twoim gruncie

  • NIE emitują hałasu,
  • NIE emitują promieniowania,
  • NIE emitują żadnych substancji i gazów do atmosfery,
  • są bezobsługowe i bezpieczne,
  • są najczystszym źródłem wytwarzania energii elektrycznej,
  • pozwalają na odtworzenie naturalnej biocenozy gruntu, dzięki czemu teren przestaje być wyjałowiony,
  • na dzierżawie gruntu pod farmy fotowoltaiczne zyskuje również środowisko, gdyż panele korzystnie wpływają na poprawę efektu ekologicznego dla danego regionu.

  Chciałbyś wynająć grunt pod fotowoltaikę? Trafiłeś w odpowiednie miejsce! Zapewniamy doskonałe zarobki. Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej!