oferta

Dzierżawa gruntów – Alseva

Jesteśmy zainteresowani każdym terenem o powierzchni od 1 ha do 1000 ha i więcej. Po zgłoszeniu działki do weryfikacji wykonujemy analizę lokalizacyjną i techniczno-formalną. W przypadku pozytywnej oceny Państwa nieruchomości kontaktujemy się z Państwem, przedstawiamy ofertę i w razie potrzeby nasz przedstawiciel regionalny odwiedza Państwa, aby omówić szczegóły współpracy.

Zgłoś swoją nieruchomość

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza.

Kontakt do działu dzierżawy

+48 798 637 224
12 421 03 33

biuro@alseva.pl

Formularz

  Twoje korzyści z dzierżawy

  • Konkurencyjny czynsz dzierżawczy
  • Gwarancja długotrwałego zysku
  • Coroczna waloryzacja czynszu
  • Wynagrodzenie już od dnia podpisania umowy
  • Zabezpieczanie zobowiązań podatkowych
  • Przywrócenie gruntu do stanu poprzedniego po zakończeniu inwestycji
  • Bezpieczna umowa ze stabilnym wytwórcą energii z OZE
  • Korzystne warunki i przejrzysta umowa dzierżawy

  Kalkulator zysku z dzierżawy

  Dlaczego my? Dlaczego pozwalamy zarabiać na gruncie bez wysiłku?

  ALSEVA Innowacje to jedna z nielicznych firm w Polsce, która pozyskuje lokalizacje pod budowę farm fotowoltaicznych wyłącznie na potrzeby własnych realizacji. Dla każdej dzierżawionej lokalizacji samodzielnie wykonujemy kompleksową obsługę całego procesu tworzenia elektrowni fotowoltaicznych. Począwszy od przeprowadzenia procedur administracyjnych i pozyskania wymaganych prawem decyzji, poprzez uzyskanie pozwolenia na budowę, aż po budowę, uruchomienie i serwis farmy fotowoltaicznej w całym okresie jej funkcjonowania, jesteśmy związani z dzierżawionym gruntem.

  Utrzymujemy stałą kontrolę nie tylko nad instalacją PV, ale również dbamy o bezpieczeństwo obiektu oraz utrzymanie zieleni na zajmowanym terenie.

  Naszym celem jest bycie Twoim partnerem biznesowym, na którym możesz polegać i który wywiązuje się z warunków umowy bez zastrzeżeń. Zaufało nam już kilkaset właścicieli gruntów, a ich opinie o współpracy z nami umacniają naszą pozycje na rynku. Jeśli jesteś zainteresowany, podzielmy się opiniami na nasz temat.

  Dlaczego warto podpisać umowę właśnie z Nami?

  Profesjonalne, uczciwe i transparentne podejście do klienta to nasz znak rozpoznawczy. Każdy właściciel gruntów jest inny, więc nie mamy standardowych rozwiązań. Z wielką przyjemnością odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące współpracy, zapisów umownych, czy tez samej funkcjonalności farmy fotowoltaicznej. Rozwiewamy wątpliwości i staramy się znaleźć rozwiązania oczekiwane przez Wydzierżawiającego.

  Pod względem czynszu dzierżawy nie różnimy się od standardów, jakie obowiązują na rynku. Oferujemy atrakcyjny, gwarantowany i waloryzowany czynsz przez okres od 25 do 29 lat. Jednakże, zawsze indywidualnie oceniamy daną lokalizację i staramy się zaproponować korzystniejszą ofertę dzierżawy. Natomiast, to co znacząco wyróżnia naszą ofertę to unikatowy pakiet gwarancji i dodatkowych benefitów finansowych, które otrzymuje każdy Wydzierżawiający. W ten sposób dzielimy się sukcesem projektu, dzieląc się zyskami z naszymi partnerami.

  Realizowane przez nas projekty są prowadzone wyłącznie przez naszych pracowników i w oparciu o nasze własne zasoby techniczne. Na etapie pozyskiwania gruntów działamy bez pośredników, unikając w ten sposób niedomówień i obietnic, które są oderwane od realiów wykonalności farm fotowoltaicznej. Wszystkie etapy budowy wykonujemy sami, bez podwykonawców. Taki model prowadzenia projektu pozwala nam elastycznie planować harmonogram prac, dostosowując go do ustaleń z Wydzierżawiającym.

  Pracujemy, aby sprostać oczekiwaniom i wywiązać się z obowiązków wobec Wydzierżawiających. Utrzymujemy stały kontakt z naszymi klientami, odpowiadamy na pytania i informujemy o statusie prowadzenia projektu farmy fotowoltaicznej. Otrzymujemy pozytywne opinie, świadczące że to, co robimy i jak to robimy, jest doceniane przez właścicieli gruntów. Niemniej jednak, cały czas sprawdzamy, co możemy zrobić inaczej. Cenimy sobie informację zwrotną od naszych klientów, dzięki której doskonalimy naszą współpracę.

  Co zyskam, wynajmując grunt pod fotowoltaikę?

  Ile płacą za dzierżawę ziemi pod fotowoltaikę? Jak wygląda umowa dzierżawy gruntu rolnego i jaka jest wymagana klasa ziemi? Czy ja sam poniosę jakieś koszty? To jedne z pytań, które często zadaje się przy tego typu inwestycjach. Zacznijmy od tego, że w tym przypadku nie istnieje coś takiego jak cena dzierżawy gruntu. Ty nic nie płacisz, wszystkimi związanymi z użytkowaniem terenu opłatami zajmujemy się my, nie musisz więc przejmować się podatkiem od wynajmu.

  Umowa dzierżawy gruntu pod farmę fotowoltaiczną jest przejrzysta i w pełni bezpieczna, a zawiera się ją na okres od 25 do 29 lat. To my ponosimy wszystkie koszty związane z użytkowaniem działki. Zajmujemy się także stroną prawną inwestycji. Kwota, którą otrzymasz za wynajem pola pod panele fotowoltaiczne, różni się oczywiście w zależności od wielkości dzierżawionej działki. Zysk można z łatwością obliczyć za pomocą umieszczonego na naszej stronie kalkulatora. Pamiętaj, że dzierżawa ziemi nic nie kosztuje!

  Cała prawda o farmach fotowoltaicznych na Twoim gruncie

  • NIE emituje hałasu
  • NIE emituje promieniowania
  • NIE emitują żadnych substancji i gazów do atmosfery
  • Jest bezobsługowa i bezpieczna
  • Jest najczystszym źródłem wytwarzania energii elektrycznej
  • Pozwala na odtworzenie naturalnej biocenozy gruntu, a teren zaprzestaje być wyjałowiony
  • Korzystnie wpływa na poprawę efektu ekologicznego dla danego regionu

  Chciałbyś wynająć grunt pod fotowoltaikę? Trafiłeś w odpowiednie miejsce! Zapewniamy doskonałe zarobki. Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej!